poniedziałek, 10 grudnia 2012

Gdzie ten klimat świąt w bunbunkowym domku?

Ano właśnie nie ma, a ja go tak lubię. Bardzo zaniedbałam domek, planuję generalne świąteczne porządki już od jakiegoś czasu, jednak zawsze coś stanie na przeszkodzie (a tego czasu coraz mniej!). Oby dzisiaj się udało! Chcę kolorowe światełka w salonie i przytulne stroiki na stole.
Ostatnio powstrzymały mnie straszliwe zakwasy... po czym? Po kursie samoobrony. Krav-maga i KAPAP, a już we wtorek kolejna "mordownia". Chociaż mimo tych zakwasów, ran, obić i siniaków, jestem bardzo zadowolona z zajęć. Jeżeli macie okazje uczestniczyć w czymś takim - nie ma co, polecam!

Ah! Zapomniałam o małym akcenciku świątecznym wypatrzonym na ostatnich zakupach.
  Torebeczki w choineczki! Przeurocze. TŻ długo nie dał się namawiać i od razu wrzuciłam do wózka sklepowego jak tylko zobaczyłam. Z tyłu opakowania słodki wierszyk:
"Pod choinką wraz z rodzinką
Na herbatę nadszedł czas.
A herbata... też w choinkach!
Na zimę jest w sam raz!"
I ja się z nim zgadzam. Chociaż choinki w domku nie będę miała, ale za to chętnie pomogę w strojeniu choinki w domu rodzinnym. Tak samo jak i w lepieniu pierogów, czy robieniu krokietów. Wiecznie coś do zrobienia, oj wiecznie. Muszę popracować nad organizacją czasu. Zdecydowanie. Ostatnio coraz gorzej mi to idzie i nie potrafię zebrać się w sobie.
Wtedy idealne jest kakao, lub kawa z czekoladą i pianką...
... co rozleniwia jeszcze bardziej. Tutaj mój 'skarpetowy prezent Mikołajowy', oczywiście od Ukochanego. :)
Swoją drogą, tak często wspominam tu o chłopaku... Przydałoby się raz o jego mamie (vel przyszła teściowa). Kochana osoba. Z okazji imienin dostałam cudowny upominek w pięknej siateczce w... :)
Hello Kitty! Czyżby i Ona już wiedziała o moich małych "słodkich zboczeniach"? :)

Notkowy misz-masz, ale jak już pisałam - ciężko mi się ogarnąć. Z resztą... "bo mogę" a co mi tam. :D

5 komentarzy:

 1. te torebki są cudne * O *
  aż mnie wzięło na gorąca czekoladę z piankami po zobaczeniu tej czekoladowej kawy z piankami ^ O ^

  OdpowiedzUsuń
 2. Kawaii siateczka,taka teściowa to skarb :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja już pomału wczówam się w świąteczny klimat :)

  OdpowiedzUsuń
 4. O proszę! Świetny prezent urodzinowy, widać masz świetną teściową, skoro wie, co lubisz. Tylko pozazdrościć :) Choinkowe torebeczki są słitaśne, ale jakoś nie mogę ich znaleźć u mnie.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde słowo. :)